• +421 908 524 524
  • Stará Vajnorská 37, 831 04 Bratislava

Kontakt

Neváhajte nás kontaktovať

Kancelária

Predná budova vchod VII/H
Stará Vajnorská 37
831 04 Bratislava

Riaditeľ

Daniel Bielko
0908 524 524
dano@crazyone.sk

Event manager

Petra Svitničova
0917 502 111
petra@crazyone.sk

Event manager

Klaudia Harišova
0917 502 121
klaudia@crazyone.sk

Sklad

Hala B
Stara Vajnorská 37
831 04 Bratislava
mail: sklad@crazyone.sk

Vedúci skladu

Ondrej Škodáček
0918 407 242
ondrej@crazyone.sk

Sklad divízia ŠKODA

skoda@crazyone.sk

Zodpovedný
za divíziu ŠKODA

Mario Hinca
0918 407 644
hinca@crazyone.sk

Zástupca
za divíziu ŠKODA

Patrik Voroš
0918 407 243
patrik@crazyone.sk

Pre lepšiu navigaciu sme oproti zastavke konečnej električiek Zlate Piesky.

Napíšte nám

Plánujete event, konferenciu alebo teambuilding?

Neváhajte nás kontaktovať. Náš team pre Vás zorganizuje skvelý event už na dnešný večer.